Osobná čistička vzduchu LH C-100 – elektronické rúško

49,90 

Elektronické rúško: Svojim pôsobením redukuje výskyt patogénnych vírusov a baktérií vo vašom blízkom okolí, a tak môže byť alternatívou klasického rúška.
Osvieženie: Bývame radšej v blízkosti lesov, vodopádov alebo pláže, čo sú prírodné miesta plné aniónov a kde sa ľudia môžu osviežiť.

Podpora metabolizmu: Tento produkt aktivuje rôzne enzýmy ľudského tela, čím zlepšuje metabolizmus.

Vytvorenie aktívneho kyslíka: Anióny účinne aktivujú molekuly kyslíka vo vzduchu, ktoré môžu byť ľahko a lepšie absorbované ľudským telom, takže tento produkt môže zabrániť chorobám zapríčineným nekvalitným ovzduším.

Posilnenie schopnosti organizmu proti chorobám: Anióny môžu zlepšiť schopnosť reakcie tela a aktivovať funkciu obranného systému, aby sa zvýšila imunita organizmu.

Elektronický repelent: Odpudzuje bodavý hmyz. Pôsobením čističky LH C-100 sa eliminujú pachy ľudského tela, čím sa stávate pre komáre menej atraktívni.

Zlepšenie spánku: Anióny zlepšujú kvalitu spánku. Prístroj vytvára anióny, ale aj malé množstvo ozónu, ktorý môže zabíjať vírusy a baktérie a odstraňuje pachy.

Starostlivosť o oči: Anióny neutralizujú vysokonapäťovú statickú elektrinu spôsobenú televízorom a počítačom, čím účinne znižujú poškodenie očí.

Starostlivosť o bielizeň a hygienu: Aktivovaný kyslík aniónmi zabíja roztoče a pôsobí tak na hygienicky kvalitné šatstvo a posteľnú bielizeň.

Trendom v ošetrovaní toho, čo nás obklopuje, čo pijeme a jeme, nie je už iba voda, ale stále viac si uvedomujeme, že aj dýchanie je veľmi dôležitou zložkou zdravého životného štýlu.

Ošetrovanie vzduchu, ktorý dýchame smerom ku kvalite a pozitívnym účinkom je vynikajúcim krokom v oblasti prevencie alergií a chorôb, čistoty a sviežosti vzduchu.

Je však ideálne, mať takýto čistý „vánok“ neustále doslova „pod nosom“!

Práve tieto výhody prináša OSOBNÁ IONTOVÁ ČISTIČKA VZDUCHU LH C-100 !

Ďalšie produkty v kategórii