Nádoba H5A so Siliphosom

39,00 

Bližšie informácie
Siliphos je jednoduché a lacné riešenie, ktoré ochráni ohrev vody vo vašom dome pred vodným kameňom a hrdzou v ohrievači vody, v pračke, umývačke riadu, na batériách, záchodových misách, sprchovej ružici a na obkladačkách.

Siliphos je špeciálna kombinovaná zmes potravinárskych polyfosfátov (fosforu) a kremičitanov, vo forme sklovitých priehľadných guličiek, ktoré sa nasypú do prietočnej nádoby umiestnenej v centrálnom prívode vody do bytu či domu.

Siliphos zabraňuje usádzaniu vodného kameňa na vyhrievacích telesách a v potrubí a ich korózii.
Ošetruje už postihnuté rozvody a zariadenia tým,že postupne odstraňuje už vytvorené nánosy vodného kameňa a nánosy korózie.
Pôsobí preventívne,na kovovom povrchu vyhrievacích telies a potrubí vytvorí mikrofilm a tak sa zamedzí tvorbe nánosov.
Siliphos výrazne šetrí energiu na ohrev vody. V oblasti s tvrdou vodou dokáže inkrust zmeniť práčku triedy A++ na triedu C už za 3-6 mesiacov a stav sa stále zhoršuje.V ohrievači vody,kde sa nedajú použiť tablety na zmäkčenie ,sa v priebehu 12-18 mesiacov vytvorí nános vodného kameňa,ktorý zvýši spotrebu energie na ohrev až o 30%.
Jeden kilogram Siliphosu ošetrí minimálne 400 m3 vody.Priemerná denná spotreba vody na pitné účely a hygienu je približne 80 litrov na osobu a deň. Trojčlenná rodina spotrebuje za rok približne 100 m3 vody.
Ročný rodinný náklad na celú vodu upravenú Siliphosom je asi 7€ za rok.

Náklad na ohrev vody je v priemere 0,50€ na deň. Pri kalkulácii úspory nákladov na ohrev vody o reálnych 15-20% je návrat aplikácie Siliphosu za 2 mesiace. Siliphos v rodinnom dome ušetrí 100-150€ ročne.V byte viac ako 50€. Siliphos je veľmi úspešne využívaný aj u výrobcov veľkospotrebiteľov energetickej a pitnej vody.

Nádoba H5 je spolu s kontajnerom a 300 g Siliphosu v kartónovej krabici. Kontajner s 300 g Siliphosu je možné kúpiť osobitne.
Toto zariadenie je vhodné pre byty v bytovom dome.

Ďalšie produkty v kategórii