UV lampa 25W – PHILIPS

245,00 

Dostupné na objednávku

Dostupné na objednávku

Najlepší spôsob odstránenia mikroorganizmov z pitnej vody je ich zničenie.

  • odstraňuje organické kontaminanty z vody
  • životnosť zariadenia 8 rokov
  • jednoduchá výmena UV žiarivky po 1 roku užívania
  • určená pre prietok vody 900-1100 l/hod.

Najlepší spôsob odstránenia mikroorganizmov z pitnej vody je ich zničenie. Vysoko účinné je UV žiarenie. UV lampa sa skladá z oceľového tela, v ktorom sa nachádza UV žiarivka, vytvárajúci dostatočné žiarenie na to, aby usmrtilo mikroorganizmy. Voda obteká žiarivku v malej hrúbke, aby sa mikroorganizmy zničili. Žiarenie nemá takú frekvenciu, aby prešlo cez oceľový kryt, a preto pre ľudí nie je nebezpečné. Okrem toho sa UV lampa umiestňuje do uzavretého priestoru, mimo priameho kontaktu s užívateľmi zariadení.

Odporúčame inštalovať za UV lampou filtračnú vložku KDF-GAC, aby sa zachytili mŕtve mikroorganizmy a zabezpečila sa 100% účinnosť mikrobiologického purifikovať.

UV lampa pracuje neprerušovane a žiarivka má životnosť 1 rok. Potom sa vymení, ale teleso UV lampy má životnosť minimálne 8 rokov.

UV-25W je určená pre väčšie aplikácie – penzióny, chaty, bytové domy. UV žiarenie vydáva žiarivka, okolo ktorej prúdi kontaminovaná voda. UV lampa je určená pre rodinný dom a podobné objekty. Je pre prietok do 900-1100 litrov / hod. Pripojenie 1/2 “, rozmery cca: dĺžka 60 cm, priemer 17 cm.

Ďalšie produkty v kategórii