Nové články

Domáca úprava kotlovej vody

Domáca úprava kotlovej vody

Tvrdá a teda nezmäkčená voda vytvára na povrchu kotla vodný kameň a ten zhoršuje prestup tepla. Ak sa kotlová voda často dopĺňa, môže vytvorený kameň zvýšiť spotrebu energie až o 20 %.

Aj voda má svoju pamäť.

Aj voda má svoju pamäť.

Prečo je treba vodu upravovať, keď je naša krajina – Slovensko (ale vlastne aj okolité krajiny – Česko a ďalší blízki susedia) v teritóriu, kde máme podľa dostupných informácií všetky predpoklady, ale aj reálne dispozície k tomu, aby bola naša voda dobrá?

Čo je chlór vo vode.

Čo je chlór vo vode?

Chlór je vo svojej podstate toxickým plynom. Chlorizácia, teda ošetrovanie (pitnej) vody pred tvorbou mikroorganizmov je najpoužívanejšou a najlacnejšou metódou pre ošetrenie vody pre konzumáciu nami spotrebiteľmi.

Čistý vánok doslova pod nosom s našim elektronickým rúškom!

Trendom v ošetrovaní toho, čo nás obklopuje, čo pijeme a jeme, nie je už iba voda, ale stále viac si uvedomujeme, že aj dýchanie je veľmi dôležitou zložkou zdravého životného štýlu.

Trendom v ošetrovaní toho, čo nás obklopuje, čo pijeme a jeme, nie je už iba voda, ale stále viac si uvedomujeme, že aj dýchanie je veľmi dôležitou zložkou zdravého životného štýlu. Ošetrovanie vzduchu, ktorý dýchame smerom ku kvalite a pozitívnym účinkom je vynikajúcim krokom v oblasti prevencie alergií, čistoty a sviežosti vzduchu. Je však ideálne, mať takýto čistý „vánok“ neustále doslova „pod nosom“! Práve tieto výhody prináša OSOBNÁ IONTOVÁ ČISTIČKA VZDUCHU LH C-100 – elektronické rúško!

Čo dokáže?

Elektronické rúško: Svojim pôsobením redukuje výskyt patogénnych vírusov a baktérií vo vašom blízkom okolí, a tak môže byť alternatívou klasického rúška.

Osvieženie: Bývame radšej v blízkosti lesov, vodopádov alebo pláže, čo sú prírodné miesta plné aniónov a kde sa ľudia môžu osviežiť.

Podpora metabolizmu: Tento produkt aktivuje rôzne enzýmy ľudského tela, čím zlepšuje metabolizmus.

Vytvorenie aktívneho kyslíka: Anióny účinne aktivujú molekuly kyslíka vo vzduchu, ktoré môžu byť ľahko a lepšie absorbované ľudským telom, takže tento produkt môže zabrániť chorobám zapríčineným nekvalitným ovzduším.

Posilnenie schopnosti organizmu proti chorobám: Anióny môžu zlepšiť schopnosť reakcie tela a aktivovať funkciu obranného systému, aby sa zvýšila imunita organizmu.

Elektronický repelent: Odpudzuje bodavý hmyz. Pôsobením čističky LH C-100 sa eliminujú pachy ľudského tela, čím sa stávate pre komáre menej atraktívni.

Zlepšenie spánku: Anióny zlepšujú kvalitu spánku. Prístroj vytvára anióny, ale aj malé množstvo ozónu, ktorý môže zabíjať vírusy a baktérie a odstraňuje pachy.

Starostlivosť o oči: Anióny neutralizujú vysokonapäťovú statickú elektrinu spôsobenú televízorom a počítačom, čím účinne znižujú poškodenie očí.

Starostlivosť o bielizeň a hygienu: Aktivovaný kyslík aniónmi zabíja roztoče a pôsobí tak na hygienicky kvalitné šatstvo a posteľnú bielizeň.

Mám to osobne odskúšané, lepšie sa dýcha, spí, nepália ma oči pri pozeraní televízora a displeja počítača… Iste aj viac účinkov, no treba vyskúšať!

Za málo peňazí celkom veľa muziky – dobrého vzduchu!